czwartek, 26 stycznia 2017

Ewelina Zach: To będzie rewolucja!

Hej, 

nie pisałam dłuższą chwilę, bo w moim życiu mnóstwo się działo. Jestem już nie tylko ambasadorką kampanii ale działam w samym jej centrum, bliżej Was i naszych wspólnych spraw. Wraz z nowym rokiem nie tylko postanowiłam się poprawić z aktywnością na blogu, ale zrobić na nim prawdziwą rewolucję - będę z Wami w stałym kontakcie. Stałam się Będę pisała co u mnie słychać każdego dnia zaczynając od dziś. Przeczytacie tu o rzeczach dla mnie ważnych, inspirujących oraz o szalonych pomysłach Lucjana - mojej stomii.

Na początek bardzo ważna zmiana w moim życiu – wraz z Narzeczonym zamieszkałam w Warszawie. To nowy etap mojego życia pod tytułem: ŻYCIE NA WŁASNY RACHUNEK. To ogromne wyzwanie, z którym muszę się zmierzyć – wiecie leki, zakupy, rachunki itp. Po prostu codzienne życie. Wszystkie te sprawy mają jeden wspólny mianownik – a są nim pieniądze. Nigdy nie należałam do osób obeznanych w świecie finansów osobistych. Pieniądze nigdy się mnie nie trzymały. Dotychczas nie chciało mi się za to zabrać. Lecz właściwy moment wraz z inspiracją same nadeszły. 

Od dłuższego czasu obserwowałam blog www.jakoszczedzacpieniadze.pl – mój mężczyzna to zauważył i w rezultacie kiedy on znalazł pod choinką perfumy i szalik, ja dostałam książkę FINANSOWY NINJA Michała Szafrańskiego – tak, tego od bloga.

Teraz już nie było, że boli – podjęłam ważny cel na 2017 rok: do jego końca mam zamiar z pomocą tego podręcznika zostać Finansowym Ninją. Trudne wyzwanie przede mną. Proszę byście trzymali za mnie kciuki. Mam nadzieję, że sobie poradzę – skoro mój Rafał tak sobie z tym świetnie radzi to czemu nie mam dać rady również ja?!

Na koniec chciałam zapytać – czy wy też macie jakieś cele i postanowienia na ten rok? Co jest waszą motywacją do ich realizacji? Jak widać moją jest potrzeba wyższa i chęć opanowania zarządzania swoim portfelem JUściski dla Was Kochani i do jutra :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz