piątek, 3 lutego 2017

Ewelina Zach: Wychodzę na prostą

Witajcie!

Mam za sobą kilka ciężkich dni: gorączka grubo powyżej 38 kresek, szarpiący kaszel, brak sił, ogólne rozbicie i ciągły ból głowy. Na szczęście okazało się, że to „tylko” zapalenie górnych dróg oddechowych - najpewniej oskrzela. W międzyczasie byłam zmuszona kontaktować się z prowadzącą mnie gastrolog z Łodzi bo pierwszy antybiotyk, który dostałam zaszkodził mi. Dostałam inny i było nieco lepiej, choć nie doskonale. Jak to na antybiotyku. Zmagałam się przez to z biegunką. Na szczęście leki za mną a stomia zachowywała się nadzwyczaj dobrze. Woreczek trzymał się bez problemu 2-3 dni i nie podciekał, mimo że treść była nieco bardziej płynna niż zwykle. Dzięki temu jeden problem z głowy i mogłam się skupić na powrocie do zdrowia.

Z dobrych wieści - dostałam przedłużenie renty socjalnej ZUS do 31 stycznia 2019 - trafiłam na Pana Orzecznika, który wykazał się doskonałym zrozumieniem moich problemów zdrowotnych. Przyznam szczerze, że bardzo się tą komisją denerwowałam. Cieszę się, że mam to za sobą.

No i przeprowadzka w toku. Zwieźliśmy z Narzeczonym resztę moich rzeczy z Tarnowa i w miarę sił staram się powolutku rozpakować te wszystkie swoje graty :-) Dużo tego nie ma ale pokój nie jest duży więc wygląda na zagracony gdy leżą w nim pudełka.

Lecę zaparzyć sobie swoją zdrowotną herbatę - napar owocowy z malinami. 


Do następnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz